Jakie dodatki do czarnej sukienki? Co najbardziej pasuje?

Czarna sukienka to absolutny klasyk. Każda z nas powinna posiadać w swojej garderobie taką kreację. Sukienka tego rodzaju pasuje prawie na każdą okazję. Mała czarna sprawdzi się zarówno na niezobowiązującej randce, jak i na służbowym spotkaniu lub eleganckiej kolacji. Wystarczy tylko zmienić dodatki, a kreacja nabiera właściwego wyrazu. Ta sama sukienka przy innej biżuterii stanie się zupełnie innym strojem. Możesz być zadziorna, elegancka, rockowa lub romantyczna. Wszystko zależy od ozdób.

Błyszcząca cyrkonia dla gorącej kobiecości

Jeżeli idziesz na randkę i zastanawiasz się, jakie dodatki do czarnej sukienki będą najlepsze – wybór jest tylko jeden. Postaw na cyrkonie. Błyszczące kamienie są bowiem niezwykle zmysłowe. Czerń połączona z cyrkonią zawsze daje mocny efekt. Z pewnością wyróżnisz się z tłumu i przyciągniesz wzrok swojego mężczyzny. Czerwone usta, kolczyki z cyrkonią, pierścionek z cyrkonią i czerwone szpilki ozdabiające małą czarną to jest to. Takie połączenie na pewno wywoła szybsze bicie serca u płci męskiej.

Srebro dla chłodnej królowej

Srebrna lub wykonana z złota biżuteria doskonale sprawdzi się na eleganckich kolacjach lub spotkaniach biznesowych. Tego typu ozdoby są niezwykle szykowne, ale jednocześnie komunikują pewien dystans. W połączeniu z czernią dają mieszankę pełną wyważenia i profesjonalizmu. Tego typu efekt jest szczególnie wyrazisty wtedy, gdy dobrane ozdoby są dyskretne. Nie rzucają się nadmiernie w oczy. Delikatne kolczykicieniutki łańcuszekpierścionek lub bransoletka świadczą o znajomości stylu biznesowego.

Złoto dla wyróżnienia

Kiedy chcesz się wyróżnić na balu lub bankiecie, zainwestuj w złote dodatki. Wspaniale odbijają światło. Poza tym kojarzą się z pewnego rodzaju luksusem i elegancją. Złoto jest kolorem ciepłym, mającym w sobie coś ze słońca. Poza tym można umieszczać w nim dowolne kamienie – zawsze będą wyglądały wyśmienicie. Złota nigdy za wiele! Nawet długie, imponujące złote kolczyki będą przy czerni prezentowały się po prostu bosko. Glamour to złoto tak samo jak róża to piękno.